כהן ערב ושות' משרד עורכי דין
כהן ערב ושות' משרד עורכי דין

דיני עבודה

המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי שוטף לשורה ארוכה של מעסיקים ועובדים מן המגזר הציבורי והפרטי. המשרד מתמחה בכל תחומי משפט העבודה (קיבוצי ואישי) וכן נותן ייעוץ משפטי בתחומי הביטוח הפנסיוני. כמו כן מייצג המשרד את לקוחותיו בהליכים משפטיים ומעין משפטיים בתחום דיני עבודה.

זקוקים לייעוץ בנושא דיני עבודה? השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

משרדנו יוצא מנקודת הנחה כי העובד הינו המשאב החשוב ביותר של בית העסק ומכאן נושא העסקת העובדים מתחילת העסקתם ועד סיומם הינו נושא שיש לטפל בו במקצועיות ורגישות רבה, נקודת הנחה זו באה בחשבון כאשר משרדנו נדרש ליתן שירותים משפטיים איכותיים, והולמים אשר מתאימים לבית העסק של הלקוח.

למחלקת דיני העבודה של משרדנו בראשות עו"ד נעמי שלו מלצר ועו"ד ליאל דאי, מיומנות רבה, וניסיון עשיר בתחום המשפט ויחסי העבודה האישיים והקיבוציים.

המחלקה מספקת הכוונה משפטית לבתי עסק וחברות בתחום דיני העבודה, לרבות גיוס עובדים, סיום העסקתם של עובדים, מכירה ורכישה של חברות ומפעלים, שינוי בעלות ומיזוגים, ייעוץ שוטף ללקוח בעניין זכויות העובד, תגמול שכר בכירים, חוות דעת  וכן ייצוג העובד אל מול המעביד.

מלבד הייעוץ השוטף, משרדנו מייצג לקוחות בבית הדין לעבודה וכן בפני טריבונלים שונים.

המחלקה מתמחה גם בלווי חברי סגל אקדמי. על חברי הסגל האקדמי של מוסדות אקדמיים חלים, בנוסף לחוקי עבודה, הסכמי עבודה מיוחדים, תקנונים אקדמיים, כללי משמעת, כללי אתיקה, זכויות מיוחדות בעת פרישתם, וכיוצא בזה.

חלק משירותי המחלקה

  • התאמת מדיניות התעסוקה, לרבות הכנת הסכמי העסקה
  • ניסוח הסכמי סודיות
  • יעוץ בענייני ממניעת הטרדה מינית ופרטיות
  • ליטגציה וייצוג לקוחות בבית הדין לעבודה וכן בפני טריבונלים נוספים

 עם לקוחות המשרד, נמנים הגופים המסחריים הגדולים בדרום וכן גופים ציבוריים

למאמרים נוספים בתחום דיני עבודה

צרו איתי קשר