כהן ערב ושות' משרד עורכי דין
כהן ערב ושות' משרד עורכי דין

ליטיגציה

המשרד נמנה על משרדי עורכי הדין המובילים בדרום הארץ בתחום הליטיגציה ומייצג לקוחות ציבוריים, מסחריים ופרטיים, לרבות גופים עסקיים גדולים, רשויות ממשלתיות ומקומיות ותאגידים ציבוריים למיניהם, בכל תחומי הליטיגציה המסחרית והעסקית, ובכלל זה תובענות אזרחיות בסכומים נכבדים ובנושאים מהותיים, תובענות ייצוגיות, הליכים מינהליים בפני בג"צ וערכאות אחרות.

זקוקים לייעוץ בנושא ליטיגציה? השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מחלקת הלטיגציה המסחרית הינה מחלקה מובילה בתחום, עם ניסיון של עשרות שנים בניהול סכסוכים משפטיים מורכבים ועתירי ממון בפני בתי משפט ובוררויות.

פעילותה הענפה של המחלקה באה לידי ביטוי במובן שבכל רגע נתון מתנהלים במשרד מאות תיקים בהיקפים של מאות מליוני ₪.

מומחיות המחלקה מתפרסת על מרבית אפיקי הליטיגציה המסחרית, לרבות: נדל"ן, קניין רוחני לשון הרע, תובענות ייצוגיות, חברות ועוד.

בתיקי ליטגציה הוותק והנסיון תופסים נדבך חשוב, בראש המחלקה עומד עו"ד אלישע כהן יחד עם עורך הדין אהוד ערב, אשר להם לבד ניסיון מצטבר של למעלה מ 60 שנות פעילות בתחום הליטיגציה, מלבד וותק זה מועסקים מחלקה עוד עורכי דין אשר יוצרים את עומקה וביסוסה של המחלקה.

עורכי הדין  במחלקה בעלי ניסיון רב בהופעה בפני בתי משפט, בכל הערכאות ובכל הטריבונלים, בשורה ארוכה של נושאים - תביעות כספיות ואזרחיות, תביעות חוזיות, צווי עשה ובקשות לפסקי דין הצהרתיים, ייצוג בהליכים דחופים למתן צווים זמניים: צווי מניעה, עיקולים, כינוס נכסים ועוד. כמו כן, הם מלווים ומייצגים את לקוחותיהם שעה שהסכסוך נדון במסגרת מנגנוני הכרעה אלטרנטיביים - מוסדות בוררות גישור ועוד..

עם לקוחות המשרד נמנות חברות פרטיות מהגדולות במשק, תאגידים ציבוריים. לקוחות המשרד הינם מגוונים דבר אשר יצר למחלקה ניסיון רב בתחומים רבים.

למאמרים נוספים בתחום ליטיגציה

צרו איתי קשר