כהן ערב ושות' משרד עורכי דין
כהן ערב ושות' משרד עורכי דין

מחלקת מקרקעין ונדל"ן

למשרד ידע וניסיון ייחודיים ברמה הגבוהה ביותר ומוניטין רב שנים בייעוץ וייצוג משפטי בעסקאות נדל"ן מסחריות ופרטיות וכן בנושאים של תכנון ובנייה ומיסוי מקרקעין על כל היבטיהם. המשרד מייצג יזמים וקבלנים המקימים פרויקטים למגורים ולמסחר בכל רחבי הארץ.

זקוקים לייעוץ בנושא מחלקת מקרקעין ונדל"ן? השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מחלקת המקרקעין של משרדנו הינה המחלקה הגדולה והמובילה בדרום הארץ ובעלת ניסיון רב בייצוג כלל הגורמים בתחום, כולל תאגידים פרטיים, ציבוריים, יזמים, קבלנים וחברות קבלניות, בעלי מקרקעין, רוכשים, קונים ולווים.

ייעוץ וטיפול בכל סוגי הנדל"ן בישראל, לרבות: מסחרי, מתחמי מגורים, מרכזי קניות, מגדלי משרדים, בתי מלון, מבני ציבור, ועוד.

טווח העיסוק של המחלקה הוא מקיף ביותר, וכולל את כל ההיבטים הנלווים לעסקת נדל"ן גדולה ומורכבת בשלביה השונים.

בשנים האחרונות, הובילה המחלקה מספר רב של 'עסקאות דגל' בשוק הנדל"ן בדרום הארץ לרבות עסקת פינוי בינוי הראשונה בדרום שרקמה עור וגידים. חשיבותן של עסקאות אלו נמדד לא רק בהיותן מורכבות מבחינת מבנה העסקה, הן מבחינת מצב הזכויות המשפטי והן מבחינת המורכבות הכרוכה במתן מענה לצרכים המסחריים והפיננסיים של הצדדים, כי אם גם בהיותן עסקאות רחבות היקף שלתוצאותיהן השפעה על שוק הנדל"ן.

למחלקה, ניסיון רב בייצוג חברות קבלניות, יזמים, קבלנים, בעלי קרקע וכן גופים ציבוריים, במגוון תחומים, לרבות: פרויקטים של בנייה רוויה למגורים, עסקאות יד שנייה, התחדשות עירונית, הצוות של המחלקה כולל מומחים מיומנים בעלי ניסיון רב שנים בכל תחומי הנדל"ן הפועלים מול רשויות מקומיות וגופים עירוניים לרבות מיסוי מקרקעין.

התחדשות עירונית

למחלקת המקרקעין מומחיות ייחודית ממשרדי עורכי הדין הנמצאים בדרום הארץ וניסיון משמעותי בהובלת פרויקטים מורכבים בתחום ההתחדשות העירונית – פרויקטי 'פינוי ובינוי' ותמ"א 38.

משרדנו הינו המשרד היחיד באזור הדרום אשר מדורג באופן קבוע כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית במדד bdi.

משרדנו צבר מוניטין וידע משמעותי בתחום, ובשל כך משרדנו מלווה פרויקטים רבים בתחום ההתחדשות העירונית בדרום הארץ, הן בייצוג יזמים והן בייצוג דיירים.

למאמרים נוספים בתחום מחלקת מקרקעין ונדל"ן

צרו איתי קשר