כהן ערב ושות' משרד עורכי דין

מקרקעין, תכנון ובנייה

  • כהן ערב ושות' משרד עורכי דין

    למשרד ידע וניסיון ייחודיים ברמה הגבוהה ביותר ומוניטין רב שנים בייעוץ וייצוג משפטי בעסקאות נדל"ן מסחריות ופרטיות וכן בנושאים של תכנון ובנייה ומיסוי מקרקעין על כל היבטיהם. המשרד מייצג יזמים וקבלנים המקימים פרויקטים למגורים ולמסחר בכל רחבי הארץ. כמו כן מטפל המשרד בהיבטי תכנון ובניה לרבות הופעה בפני רשויות התכנון.

למחלקת מקרקעין תכנון ובנייה של משרדנו בראשות עו"ד אהוד ערב ויחד עמו פועל עו"ד איתן בקראי שהינו בעל ניסיון רב בהליכי תכנון ובנייה, ניסיון רב והינה אחת מהמחלקות המובילות בדרום הארץ וזו עוסקת בכל תחומי דיני המקרקעין, לקבות תחום היזמות, תכנון ופיתוח.

משרדנו אף המשרד היחיד מהדרום שדורג במדד bdi כמשרד המוביל בתחום ההתחדשות העירונית.

בשנים האחרונות, הובילה המחלקה מספר רב של 'עסקאות דגל' בשוק הנדל"ן בדרום הארץ לרבות עסקת פינוי בינוי הראשונה בדרום שרקמה עור וגידים. חשיבותן של עסקאות אלו נמדד לא רק בהיותן מורכבות מבחינת מבנה העסקה, הן מבחינת מצב הזכויות המשפטי והן מבחינת המורכבות הכרוכה במתן מענה לצרכים המסחריים והפיננסיים של הצדדים, כי אם גם בהיותן עסקאות רחבות היקף שלתוצאותיהן השפעה על שוק הנדל"ן.

למחלקה בראשות עו"ד ערב, ניסיון רב בייצוג חברות קבלניות, יזמים, קבלנים, בעלי קרקע וכן גופים ציבוריים, במגוון תחומים, לרבות: פרויקטים של בנייה רוויה למגורים, עסקאות יד שנייה, התחדשות עירונית,

הצוות של המחלקה כולל מומחים מיומנים בעלי ניסיון רב שנים בכל תחומי הנדל"ן הפועלים מול רשויות מקומיות וגופים עירוניים לרבות מיסוי מקרקעין.

זקוקים לייעוץ בנושא מקרקעין, תכנון ובנייה

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

למאמרים נוספים בתחום מקרקעין, תכנון ובנייה